Srnky opět útočí, tempo je vražedné, revírem byla Homole…
Zápis pro vás sesmolil(a): Tomka s.r.o.
Datum akce: 12.06.10
A jak to tam vypadalo?
Nastal den D. V sobotu po ránu jsme vyrazili na krajské kolo závodu světlušek a vlčat do Homole u Ostružna v počtu šesti závodnic a bohatého doprovodu. Dorazili jsem do dějiště se sluníčkem, které nás provázelo po celý den. Naším šťastným číslem bylo pro dnešek startovní č. 16. Srnky vyrážely s motivačním pokřikem: Srnky nejsou žádné lamy, šikovné jsou velice, přesvědčí vás o tom samy, ty z Jitřenky Hořice.
Tentokrát nebyl závod směrován tématicky, ale jednotlivá stanoviště měla svého vlastního ducha. Plnění spočívalo převážně v řešení kvízů a vědomostních otázek. Pro dobrý pocit z povedeného závodu chyběl doprovodný program pro týmy, které čekaly na svoje starty, v průběhu závodu i po doběhu. Ceny pro účastníky taky nebyly moc motivační.
Trpělivě jsme vyčkaly na náš předposlední čas startu a pustily se neohroženě vstříc úkolům. Oříškem se pro nás ukázala logická úloha - trubková stavebnice. Naopak všechny ostatní disciplíny jsme zvládaly vzorově, i přes přírodní nástrahy – pečící slunce, bodavé komáry, „léčivé“ bahno apod. Vítězství nám uteklo o pár bodů a získali jsme stříbrnou příčku. Vzhledem k okolnostem je pro nás toto druhé místo jasným vítězstvím.
Pro závodníky, kteří pokořili trasu i tropické počasí, byl nachystán gulášek. Vyloženým potěšením byly útoky na mrazák se zásobou nanuků.


Postřehy:
- hrajeme fair play
- Špagetka je zase o rok starší
- přijeli i herci z Národního hořického divadla
- komáři pěkně žrali
- já jsem chtěl něco udělat, ale on mi řek ať se tam radši
nekoukám
- a stejně jsme nejlepšíPro napsání komentáře se musíte přihlásit.

#1 Pirat 2010-06-14 07:32:21
Druhé místo, skvělý úspěch. Ještě jednou všem t.j. závodníkům, vedoucím a rozhodčím velký dík. Jsem rád že jsou v Jitřence tak šikovné děti a vedoucí.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz