Rádcovský kurz - 1.víkend
Zápis pro vás sesmolil(a): Štěpán
Datum akce: 08.10.2021 - 10.10.2021
A jak to tam vypadalo?
Setkali jsme se v patek kolem 16 hodiny u hořického zámku a čekali jsme na zbytek našeho skvělého týmu .... Netrvalo dlouho a přijel Améba , naložili jsme zavazadla a vyrazili jsme směr Miletín .
V Miletíně jsme byli jako první .... šli jsme si pro klíče od chatky ... a šli se ubytovat . Po chvíli přijeli ostatní oddíly skautů a skautek z Jičína, Nové Paky a Lázní Bělohrad.. Když jsme se všichni ubytovali každý jsme obdrželi jmenovku na kterou jsme si mohli napsat svojí přezdívku nebo svoje křestní jméno . Pak jsme všichni šli pod chatky na louku kde jsme museli mít zavřené oči a vylosovat si barvu týmu .. netrvalo dlouho a šli jsme omrknout areál ve kterém jsme byli ubytovaní . Po exkurzi areálu jsme šli všichni do jídelny kde jsme si zahráli společenské hry na seznamování ( koště , sedanou ..) , program měl na starost koblížek .
V sobotu ráno jsme měli úplně překrásnou rozcvičku kde jsme museli běhat v krátkém rukávu až na hřiště poblíž toho skautského areálu ..Během dne jsme se dozvěděli spoustu zajímavého ze zdravovědy, skautské idei, práce s nářadím,...
V neděli do oběda probíhal ještě program a odpoledne jsme jeli zpět do Hořic.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz