Zahájovací schůzka v novém skautském roce
Zápis pro vás sesmolil(a): Pirát
Datum akce: 4.9.2017
A jak to tam vypadalo?
První schůzka našeho oddílu v novém skautském roce 2017/2018 proběhla tak trochu netradičně. Zúčastnili jsme se velice hezké akce ve Smetanových sadech, kterou pořádal MAS Podchlumí. Náš oddíl se představil s několika aktivitami. Skauti z družiny Supů měli pro děti lukostřelbu, střílelo se z luků třech velikostí a největší zájem byl o ten největší. Velkým dobrodružstvím bylo na tomto stanovišti hledání ztracených šípů. Skautky si pro účely této akce pořídily rybářské lístky a na malém rybníčku zorganizovaly velké rybářské závody pro nejmenší. Jedinou vadou na kráse bylo, že jste si ulovené rybičky nemohli uvařit, snad někdy příště. Kdo si z přítomných chtěl vyzkoušet svoji šikovnost a rovnováhu, tak mohl u Komixáka zápasit ve hře zvané dekoboj. Skauti z družiny Káňat dohlíželi nad bezpečností na nízkých lanových aktivitách.
Vše co zde bylo vyjmenováno jsme ještě nikdy při žádném zahájení neprovozovali, proto byla schůzka netradiční.
Tradiční byla v tom, že jsme náš rituál mlsání medu a vtahování provedli a tak mají světlušky, vlčata a skauti ve svých družinách nové členy. Aby nám přítomní moc nezáviděli, vyzvali jsme je k velké přetahovačce a věřte, že to byla opravdu velká mela.
Jitřenka děkuje všem kdo akci připravoval, byli jste opravdu hodně dost dobrý.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz