Medvědí Žižkův štít
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 18.04.2009
A jak to tam vypadalo?
Pochmurné sobotní ráno odradilo mnohé lidi od účasti na tradičním pochodu O Žižkův štít. I přes to, že drobně pršelo jsme my medvíďata vyrazila za jarním dobrodružstvím. Hledání cesty v mapce a v přírodě, bylo někdy opravdu dobrodružné, hlavně pro nás, kteří jsme mapu viděli zblízka poprvé v životě. Nahoře u křížku jsme, ale už všichni věděli jak na tyto podivuhodné kresby, značky a čárky vyzrát.
Naše první zastavení bylo na kontrole u rozhledny. Vyškrábat se na její vrchol byla pro nás medvíďata hračka. Odměnou nám byl krásný výhled do kraje. Pro některé z nás to byl skutečně výkon. Když vezmete v úvahu, že má někdo strach z výšky a ještě ke všemu se s vámi rozhledna kývá ze strany na stranu, je skutečně co obdivovat. Při sestupu jsme se potkali a bouřlivě přivítali s našimi skautkami Kačenkami a Stonožkami.
Druhou zastávku jsme věnovali obědu. Hlavním řídícím všech příprav byla Majda, která to měla jako trénink na blížící se skautské závody. Buřty si už opekl a snědl každý sám. Zpestřením této zastávky byly šnečí závody. Bohužel ač jsme je povzbuzovali jak jsme nejvíc uměli, šnekům se závodit moc nechtělo.
A že čas je na takovýchto akcích našim nepřítelem číslo jedna, nechali jsme šneky svému osudu a došli si do cíle pro diplomy a sladkou odměnu.
Protože jsme si každý do batůžku přibalili dobrou náladu, bylo nám všem spolu moc a moc dobře. I chmurné počasí jsme svým veselým chováním zahnali, nebo že by to za nás udělal vítr? Kdo ví?Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz