90 let skautingu v Hořicích
Zápis pro vás sesmolil(a): Pirát
Datum akce: 21.03.2009
A jak to tam vypadalo?
21.březen je tady. Vše je přichystáno a připraveno k slavnostnímu zahájení. Výstava k 90.letům založení skautingu v Hořicích může začít. Fotografie a exponáty ve vitrínách se třpytí ve svitu ranního slunce, jako by se už nemohly dočkat užaslých pohledů návštěvníků. U našeho oddílu a u oldskautů jsme připravili nejen pastvu pro oči, ale i pohoštění pro první příchozí. A aby toho nebylo málo naše medvíďata vyrobila pro návštěvníky zábavnou hru, kterou si může každý vyzkoušet, případně vzít sebou domů.
Po slavnostních projevech přišla zábavná chvilka, kterou připravil náš oddíl Jitřenka. Po úvodní skautské písni Šli skautíci na výlet, přišla na řadu naše vokální skupina Bratr Sokolov s písněmi Tualetny papyrus, Lehátko a Anna Tonda. Za svoje vystoupení skupina sklidila velký aplaus. Po zaseknutí sekery byla výstava zahájena.
Na přiložených fotografiích přinášíme malou ochutnávku, která však nemůže nahradit zážitek ze skutečné návštěvy výstavy. Ta bude v Městském muzeu do 11.4. 2009.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz