Za Volšovečkem
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 16.11.2013
A jak to tam vypadalo?
Sobota ráno, počasí nic moc, ale jinak teplo bez deště. Čas jako stvořený vydat se hledat Volšovečka. Někteří si správně s sebou vzali brusle, to pro případ, že by přišly nenadálé třeskuté mrazy a rybník (bazén) opravdu zamrznul.
Kde jinde hledat, než ve městě plném pohádek, Jičíně. Bazén nezamrznul a tak jsme si všichni užili do sytosti vodních radovánek.
Světlušky s vlčaty a Tygřicemi hledaly Volšovečka všude. V tobogánu nebyl, v divoké řece také ne, pod skokánkem a ve vířivce už vůbec ne. Kolem jdoucí plavčík říkal, že je pod parou. Když jsme však do páry vstoupili byl fuč, zbyla po něm jen mlha, že by ji jeden mohl krájet.
Hledání jsme na konec vzdali a plně si užívali výše zmíněných vodních radovánek. Než bys řekl brekeke žbluňk, byl čas opustit bazén a odejít na vlak. Na závěr naší úspěšné výpravy přišlo překvapení. Áťa k sobě přivolala všechny lidičky z Jitřenky a vyhlásila soutěž o nejhezčí plavky této akce. V chlapecké kategorii se Pirát pokoušel ovlivňovat hlasující nemístným prosazováním svých plavek. Nebylo mu to však nic platné, zvítězil Honza a u děvčat vyhrála Valerie.Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz