Tábor Medvíďat - díl č.2
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 25.7.2012 - 28.7.2012
A jak to tam vypadalo?
Chcete-li se dozvědět co se odehrálo v předchozím díle, musíte v záložce Akce, otevřít galerii - Tábor Medvíďat - díl č.1

Však nejtěžší zkouška nás čekala po najití pokladu. Snad asi 10 minut po jeho vykopání z pod skály s vlčí stopou nám záhadně zmizel. Podezření okamžitě padlo na kolem jdoucí houbaře, ti však kromě hub nic jiného v košíkách neměli. Smutně jsme se vraceli do tábora, takhle hloupě si od někoho nechat vzít vzácný poklad. Jak splníme slíbený úkol? Co když nás bude duch každou noc strašit? Poklad jsme měli umístit do našeho hradu a celých dvacet čtyři hodin ho střežit aniž by se na něho někdo z nás podíval. Teď nemáme nic.
„Hurá, zrušte paniku, poklad je už v hradu.“ volá na všechny Klárka s Veverkou, které šli napřed.
Jak je to možné?
Kdo ho tam dal?
Podezřelých bylo mnoho, ale důkazy žádné. Nakonec jsme rádi uvěřili tomu, že je kouzelný nebo, že ho tam nakonec přenesl náš tajemný duch ze skal.
Jak to celé dopadlo? Možná vám to bude jasné z přiložených fotografií a když ne, tak se zeptejte někoho z Medvíďat, která na táboře byla.
My vám můžeme jen důvěrně sdělit, ale nikomu, opravdu nikomu to nesmíte říct :

„Na Pařezu bylo dobře, tábor se nám vydařil.
S príma partou dobrých lidí i poklad byl nalezen.
Matouše jsme zachránili, dobrý skutek učinili.“

„My jsme skauti malinký Medvíďata z Jitřenky. Hej, hej, hej, medvědi jsou nej !!!!“Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz