Tábor Medvíďat - díl č.1
Zápis pro vás sesmolil(a): Áťa a Pirát
Datum akce: 22.7.2012 - 25.7.2012
A jak to tam vypadalo?
Den D, čas: t +0 nastal.
Všichni se netrpělivě scházíme s plnými bříšky po obědě u Habru. Každý si sebou přivlekl nebo mu bylo dovezeno zavazadlo plné oblečení a věcí, které jsou potřebné na medvědím táboře. Po naložení zavazadel, každý cestující obdržel jízdenku Hořice - Pařez a potom už i autobus s plným „břichem“ vyrazil.
Pařezská Lhota nás vítala zalitá sluncem, po ubytování jsme se vrhli na budování našeho mini tábora. Vztyčili jsme mini stožár, připravili špalek na zasekávání mini sekerky, zkrátka udělali jsme vše co je potřeba, aby náš mini tábor dobře fungoval.
Když bylo vše hotovo, šli jsme otestovat multifunkční hřiště pro plážový volejbal. Ptáte se jak může být takové hřiště multifunkční ? Na to je jednoduchá odpověď. Když se nehraje volejbal nebo přehazovaná je z něho nádherné pískoviště. Právě tady jsme hned po večeři objevili veledůležitou listinu, na které byl zaznamenán tragický příběh hříšného člověka, jenž úpěnlivě žádá nás smrtelníky o pomoc. Co všechno jsme pro jeho záchranu museli podstoupit, by bylo na dlouhé vyprávění.
Jen v krátkosti: Museli jsme navštívit a prozkoumat Matoušův hrad zvaný též Husí noha, z neznámé bílé hmoty, která se nám po tři noci objevovala kolem našich obydlí, postavit hrad. Potom ho řádně vymalovat, aby se nám v něm mohla objevit mapa s vyznačeným místem ukrytého pokladu....

Další pokračování v dílu č.2Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz