Okresní závody Vlčat a Světlušek
Zápis pro vás sesmolil(a): Bažeják
Datum akce: 08.05.2012 - 08.05.2012
A jak to tam vypadalo?
Vlčata, Světlušky, velitel závodů, rozhodčí, doprovody, všichni sraz v 7,15 hodin na Palackého náměstí.
Bylo 7,10 hodin a stál tu pouze Bažeják a Pepino ze Šedé šestky Vlčat. Začínal jsem být docela nervózní, jestli někdo vůbec pojede. Jediní, u koho jsem si byl jistý, byly Světlušky. Ty se nemohly dočkat a proto se sešly již včera a nocovaly v klubovně. Prý, aby jim neujel ráno autobus.
Nakonec se nás však sešlo dostatek ( Fialová šestka, část Modré a Šedé šestky, Světlušky Srnky) a mohlo se vyrazit směr Jičín, kde to všechno mělo začít. Dlouhá náročná příprava Vlčat a Světlušek tak měla bý zúročena!
Na místě byl dán pokřik, rozdat svačiny, poslední pokyny a jdeme do toho. Jediné, co chybělo na začátku před startem, byly masáže našich skvělých závodníků. Snad příště. Je třeba se nad tímto zamyslet při příští přípravě!
Závody probíhaly v nádherném místě v Jičíně na Čeřovce. Okruh dlouhý 2,556 km s maximálním časem 2 hodiny. Bez problémů zvládla všechna Vlčata a Světlušky.
Disciplíny: Kuchařské dovednosti, první pomoc, příroda, skauting a vlast, dopravní znalosti, krizové situace, komunikace, manuální zručnost a jedna tajná.
Se vším si naše Světlušky a Vlčata poradila dobře. Drobné mezery ještě máme, ale kdo je nemá že?!

A jak to s našimi dopadlo, následovně:
Světlušky na výborném 1. místě a jedou na krajské závody!!!! Gratulujeme!!

Spojená Šedá a Modrá šestka na krásném 6. místě a Fialová šestka dokonce na 4. místě. Bohužel nepostupujeme, ale nevadí.
Jediné co na tom vadilo bylo to, že Bažeják musel jít od autobusu pěšky a byl bez oběda. Naštěstí zeleně kolem bylo dost a tak se mohl napást.

Avšak to hlavní: všichni si zaslouží veliký potlesk, protože jsme si to hlavně chtěli užít a něco se zase nového naučit. A to se nám povedlo.

Takže zase někdy nashledanou!!! Děkuji všem účastníkům zájezdu do Jičína.
Doprovodům, rozhodčím a veliteli závodů (Pirátovi)
Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.

#1 Ata 2012-05-10 23:19:50
Všem účastníkům závodu,děkuji za výbornou reprezentaci oddílu a našim světluškám Srnkám gratuluji k 1. místu.Budu vám držet pěsti do krajského kola v Náchodě.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz