Brigáda na dřevo na chatě skautské
Zápis pro vás sesmolil(a): Sousedka
Datum akce: 22.9.2017 - 24.9.2017
A jak to tam vypadalo?
Sešli jsme se u Habru v 18 hodin. Dojeli jsme do Velké Úpy – PŘEKVAPENÍ! Jdeme pěšky. Nenecháme se zahanbit. Druhý oddíl dorazil k chalupě jako první. Ubytovali jsme se v pokojích 5 a 4. Byl to krásný pocit být zase nahoře. Na horách. Na naší chatě. ♥
V sobotu se vstávalo brzy. Posnídalo se a šlo se pracovat. 1. oddíl gruntoval chatu, 3. oddíl dělal dříví před chatou. Náš oddíl se přesunul nahoru do lesa. Našim úkolem byl, snos větví na hromady (načež nás pan hajný pochválil za dobře odvedenou práci). Také přijela rychlá pomoc - Káťa Karešová s Lukášem. Přijeli už brzy ráno a moc nám pomohli, navečer jeli domů. Okolo 4 hodiny začalo pršet, a tak jsme se přesunuli k chatě, zapojili se do řetězu a pomáhali ostatním.
K večeři byly buřty s chlebem – MŇAM! A tak se Lenka s Bětkou pěkně přejedly. :D Po večerce se ještě chvíli zpívalo s kytarou a pak se upalovalo spát. V neděli jsme připravili suprovou snídani. Po ní se sbalilo, uklidila se chata a šlo se dolů. Tam už na nás čekal náš kočár, který nás odvezl domů.
Děkuji všem zúčastněným, byli jste skvělí!Pro napsání komentáře se musíte přihlásit.


Tuto akci zatím neokomentoval žádný uživatel.

Copyright © 2008 Jitrenkahorice.cz | Optimalizováno pro zapnutý monitor. | hcnet.cz